Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2020 18:49
Call of Duty: Warzone z bombą atomową
2928V

Call of Duty: Warzone z bombą atomową. Znalezisko ma zapowiedzieć Call of Duty 2020

Gracze właśnie otworzyli ostatni bunkier na mapie Call of Duty: Warzone i w środku odnaleziono wielką bombę atomową. To właśnie jej wybuch ma zniszczyć lokację i zapowiedzieć Call of Duty 2020.

Od tygodnia gracze Call of Duty: Warzone uczestniczą w zabawie, dzięki której zainteresowani otwierają kolejne bunkry. We wcześniej zamkniętych pomieszczeniach fani znajdowali kolejne zajawki i tak wszystko zmierza do jednego.

Już kilka miesięcy temu wspominaliśmy na portalu, że gracze mają w jednej z lokacji odnaleźć bombę atomową, która po wystrzeleniu zniszczy mapę i zapowie wydarzenia z Call of Duty 2020. Jak wiadomo to właśnie tytuł Battle Royale będzie łącznikiem pomiędzy produkcjami i właśnie z tego powodu sympatycy uczestniczyli w tym wydarzeniu.

Teraz jednak odnaleziono bombę i pewnie w następnych godzinach będziemy świadkami sporego poruszenia – wystarczy tylko aktywować nuke'a. Sympatycy Call of Duty szukają teraz kodów, by móc raz na zawsze pożegnać Call of Duty: Modern Warfare i przygotowywać się na Call of Duty Black Ops Cold War.

Trzeba przyznać, że wszystko trwa odrobinę za długo lub raczej cały pokaz powinien odbyć się najpóźniej w czerwcu, ale jak wiadomo wydarzenia na świecie wymusiły na deweloperach przesunięcie prezentacji. Na szczęście wszystko zmierza w jedynym kierunku i już wkrótce powinniśmy poznać nowe Call of Duty.

Źródło: Twitter: NoahJ456

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward