DOOM Eternal otrzymał graficzne filtry. Gracze mogą zaszaleć odświeżając akcję na ekranie

Gry
820V
DOOM Eternal otrzymał graficzne filtry. Gracze mogą zaszaleć odświeżając akcję na ekranie
Wojciech Gruszczyk | 19.08.2020, 18:05

id Software nie próżnuje i jeszcze przed prezentacją pierwszego, fabularnego dodatku do DOOM Eternal, deweloperzy zaprezentowali i opublikowali Render Modes. Gracze mogą wpłynąć na wydarzenia i odświeżyć ekran za pomocą jednego z graficznych trybów.

Bethesda właśnie zapowiedziała nową funkcję w DOOM Eternal. id Software znalazło czas, by przygotować tryby renderowania, które w zasadzie można określić jako filtry. Gracze wpłyną na wyświetlaną oprawę włączając przykładowo klasyczną grafikę, decydując się na rozgrywkę w czarno-białych barwach lub włączając wariant kinowy. Opcje są rozbudowane i mogą zapewnić graczom ciekawe wrażenia.

Jak widać id Software rozbudowuje możliwości DOOM Eternal nawet w momencie, gdy gracze wyczekują na szczegóły pierwszego, fabularnego dodatku. Historia zostanie zaprezentowana jeszcze w sierpniu i pewnie podczas wydarzenia poznamy datę premiery opowieści.

DOOM Eternal ma zadebiutować również na nowej generacji, więc możemy podejrzewać, że id Software będzie długo wspierać tytuł, by zainteresować swoim shooterem nie tylko aktualnych posiadaczy gry, ale również nową publikę, która może kupić wydanie na PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper