Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 21:24
Prince of Persia: The Dagger of Time
3297V

Prince of Persia: The Dagger of Time na pierwszym zwiastunie

Ubisoft zaprezentował Prince of Persia: The Dagger of Time. Pierwszy zwiastun nowej części nie bez powodu zbiera mieszane opinie, ponieważ nie na taką produkcję od dawna liczą oddani fani uniwersum. Niemiecki oddział firmy przygotował produkcję VR, której w dodatku nie włączymy we własnych domach.

Od lat czekamy na pełnoprawną odsłonę serii Prince of Persia, ale zamiast tego Ubisoft skupia się na dziwnych eksperymentach. Najnowszy to produkcja VR, ale deweloperzy nie pozwolą doświadczyć gry każdemu zainteresowanemu. Firma przygotowała doświadczenie VR Escape Room, które będzie dostępne wyłącznie w wybranych lokalizacjach.

Ostatnio otrzymaliśmy pierwsze screeny z Prince of Persia: The Dagger of Time, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun. Nie bez powodu materiał zbiera mieszane opinie wśród społeczności, ponieważ zdecydowanie za długo czekamy na wysokobudżetową pozycję w tym uniwersum.

Chciałbym móc napisać, że Prince of Persia: The Dagger of Time powinien przygotować graczy na coś znacznie większego, ale jak wiadomo Ubisoft skupia się teraz na innych IP i trudno powiedzieć, kiedy będziemy mogli liczyć na dużą przygodę w tym świecie.

Francuska korporacja już wkrótce powinna zaprezentować kolejne Ubisoft Forward, które przedstawi informacje dotyczące najnowszych gier studia. Impreza ma odbyć się we wrześniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: prince of persia Prince of Persia: The Dagger of Time Ubisoft