Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2020 16:52
Prince of Persia The Dagger of Time
1440V

Prince of Persia: The Dagger of Time na pierwszych materiałach

Ubisoft zaprezentował pierwsze materiały z Prince of Persia The Dagger of Time. Produkcja w znanym uniwersum nie trafi na konsole aktualnej lub nowej generacji, ale deweloperzy przedstawili listę miejscówek, w których można doświadczyć zabawy.

Prince of Persia The Dagger of Time zostało zapowiedziany w lutym. Jest to produkcja przygotowana przez Ubisoft Dusseldorf, który postanowił zaprezentować cztery screeny z rozgrywki. Nie jest to jednak pełnoprawny produkt przygotowany na konsole oraz komputery, a doświadczenie VR.

Twórcy zapewnią VR Escape Room w znanym IP francuskiej korporacji i już wkrótce zainteresowani będą mogli sprawdzić przygodę. Ubisoft przedstawił także mapę miejsc, w których możemy sprawdzić Prince of Persia: The Dagger of Time, ale niestety żaden punkt w Polsce nie obsługuje takiej rozgrywki.

Jeśli jednak mieszkacie w Niemczech, Holandii, Belgii, Francji lub przykładowo Wielkiej Brytanii, to możecie znaleźć kilka escape roomów, które zapewnią rozgrywkę w Prince of Persia: The Dagger of Time. Sprawdźcie pierwsze screeny z gry:

Na ostatnim Ubisoft Forward nie pokazano nowej odsłony serii Prince of Persia i prawdopodobnie nie możemy liczyć, że deweloperzy w najbliższym czasie pokażą nową opowieść z tego IP. Deweloperzy koncentrują się na innych projektach.

Źródło: Twitter: UbiDusseldorf

Tagi: Prince of Persia Prince of Persia The Dagger of Time Prince of Persia: The Dagger of Time Ubisoft