Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 16:40
Elite Dangerous Odyssey
849V

Elite Dangerous Odyssey na zwiastunie. Frontier Developments zaprasza na nową historię

Frontier Developments opublikowało zwiastun Elite Dangerous Odyssey, który przygotowuje zainteresowanych na wielką przygodę w znanym tytule. Premiera rozszerzenia odbędzie się na początku przyszłego roku.

Elite Dangerous Odyssey zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2021 roku i rozszerzenie zmierza na trzy platformy: PlayStation 4, Xbox One i PC. Twórcy na początku opublikowali zwiastun, następnie go usunęli, by ponownie wrzucić na swój kanał YouTube.

Twórcy zapraszają na wielką przygodę, podczas której dowódcy wyjdą ze swoich statków i rozpoczną eksplorowanie planet. Frontier Developments podkreśla, że gracze mogą jako pierwsi odwiedzić niektóre unikalne miejsca.

W najnowszym rozszerzeniu oferowanym przez Frontier Developments zainteresowani staną się „prawdziwymi pionierami”. Brzmi to naprawdę interesująco i jak widać deweloperzy kolejny raz spełniają prośby fanów i zapewnią możliwość pobiegania po lokacjach.

Elite Dangerous Odyssey to duża zawartość, która została zapowiedziana przez deweloperów w ubiegłym roku. Studio podkreśliło, że nadal nie sprawdziliśmy nawet 0,1% kosmosu i twórcy chcą wciąż rozwijać grę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: elite dangerous Elite Dangerous Odyssey Frontier Developments