Iza Łęcka Iza Łęcka 19.08.2020 10:57
PS5 DualSense
16124V

PS5 wycenione w kolejnym sklepie. Niemcy nie czekają na ogłoszenie Sony

Sony zwleka z ogłoszeniem ceny PS5, tymczasem kolejny sklep przygotowuje graczy na premierę PlayStation 5, podsycając zainteresowanie swoją ofertą. Niemiecki Muller przedstawił szczegóły urządzenia i zgodnie z zapewnieniem sprzedaży, dostawa jest gwarantowana.

Sony wciąż milczy, nie ujawniając ceny PS5, ale to nie zniechęca niektórych sieci handlowych do podkręcania zainteresowania graczy. Już wczoraj informowaliśmy o kolejnych domniemaniach dotyczących ceny sprzętu. Przedstawiciele Muller (sieci sklepów z siedzibą główną w Niemczech, której działalność jest obecnie zarejestrowana w Londynie) również podążają podobną drogą – w sklepie zaktualizowano podstronę z PlayStation 5.

Cena PS5 ujawniona przez Niemców?

Niemiecki Muller wycenił PS5 na 499 euro (około 2193 zł) i... na tym możemy poprzestać na jakichkolwiek konkretach. Jak na razie na stronie sklepu nie złożymy zamówienia przedpremierowego, choć potencjalni klienci otrzymują gwarancję dostawy. Mueller nie przedstawia również daty premiery konsoli.

Jak łatwo możemy zauważyć, kolejne źródło określa cenę PlayStation 5 na 499 euro – nie ulega wątpliwości, że wielu graczy chętnie postawiłoby w domu next-gena za 2200-2300 zł. Nieco większą niedogodnością może okazać się wyższa cena (2500zł+), choć trzeba podkreślić, że w ostatnim czasie nie pojawiały się plotki sugerujące aż tak drogie urządzenie.

Warto przypomnieć, że o PS5 wypowiedział się ostatnio szef marki Xbox, który chwalił konstrukcję urządzenia.

PS5 cena Niemcy

Źródło: https://winfuture.de/news,117725.html

Tagi: cena ps5 PlayStation 5 PS5 sony