Ghost of Tsushima: Legends bez mikrotransakcji. Gracze odblokują całą zawartość przez rozgrywkę

Gry
2416V
Ghost of Tsushima: Legends bez mikrotransakcji. Gracze odblokują całą zawartość przez rozgrywkę
Iza Łęcka | 18.08.2020, 07:38

Świeżo zapowiedziany Ghost of Tsushima: Legends nie zostanie naznaczony widmem mikrotransakcji. Jesienią wyruszymy z innymi śmiałkami na wspólne, specjalne misje, podczas których nie napotkamy płatnych dodatków, które wpłyną na doświadczenie. Deweloperzy obiecują równą grę dla każdego.

Po niesamowitych wynikach osiąganych przez historię Jina Sakai, deweloperzy przygotowali kolejną nie lada gratkę dla sympatyków swojego najświeższego IP. Ghost of Tsushima: Legends to najnowsza propozycja Sucker Punch Productions, która została ujawniona na blogu PlayStation. Sony jeszcze nie zaanonsowało ostatecznej daty premiery, choć tryb zostanie udostępniony jesienią.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy potwierdzili, że Ghost of Tsushima: Legends zostanie udostępnione za darmo, więc automatycznie nasuwające się obawy związane z mikrotransakcjami mogły być jak najbardziej uzasadnione. W końcu kooperacyjny wariant zabawy to idealna okazja do udostępnienia płatnych skórek, które nie musiałyby wpływać na statystyki postaci, za to nabijałyby kieszenie wydawcy.

Jak się okazuje, Sony oraz Sucker Punch Productions nie zamierzają zniszczyć doświadczenia przez dodatkowe płatności:

„Nie ma żadnych mikrotransakcji w Ghost of Tsushima: Legends, a my nie mamy absolutnie żadnych planów, aby je dodać. Cała zawartość jest odblokowana przez grę.”

W produkcji na pewno nie zabraknie dodatkowych strojów, które będziemy mogli wykorzystać w trakcie niebezpiecznych misji, a deweloperzy otrzymają znakomitą okazję do zaproponowania nowych broni – w końcu w grze zapowiedziane są klasy postaci. Jak się jednak okazuje, zapewnienie twórców i wydawcy nieco uspokaja sytuację: możemy przygotowywać się do jesiennych wyzwań na wyspie Cuszima.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: https://www.ign.com/articles/ghost-of-tsushima-legends-a-free-online-co-op-mode-arriving-in-fall-2020

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper