Iza Łęcka Iza Łęcka 18.08.2020 07:00
GTA 6 lub GTA 5 z GTA Vice City Online
4055V

GTA 6 lub GTA 5 z GTA Vice City Online? Take-Two zarejestrowało domenę

Rockstar szykuje się do dużego ogłoszenia? Twórcy serii Grand Theft Auto przypomnieli światu o jednej z plotek, odświeżając domenę związaną z GTA Vice City Online. Znane miasto mogłoby zostać wykorzystane w GTA 5 lub już w GTA 6.

Plotki o nowych Grand Theft Auto przebijają się do masowej wiadomości od wielu lat, a od czasu do czasu oliwy do ognia dolewa Rockstar, aktualizując swoje podstrony. Obecnie gracze natrafili na domenę „gtavicecityonline.com”, która została zarejestrowana i w tym tygodniu zaktualizowana przez Take-Two – razem z „gtavi.com”.

O powrocie do Vice City informowaliśmy w 2018 roku. Wtedy to informator, który opisał trwające prace nad Dark Souls 3, wspomniał o „Project Americas”. Pod ową nazwą ma być rozwijane GTA 6, które zaprowadzi graczy do Vice City. Jeśli faktycznie Rockstar podjęłoby decyzję o powrocie do znanego miasta, to twórcy mogą zaoferować tryb sieciowy podobny do tego z GTA 5, który właśnie zaprowadziłby graczy do Vice City. Zgodnie z wysnuwanymi domniemaniami, gra miałaby trafić na rynek w 2021 lub 2022 roku. Co więcej, „Project Americas” pojawił się również w plotce z 2019 roku.

Zarejestrowanie domeny nie musi tak naprawdę nic znaczyć, choć nie możemy zapomnieć o planach Rockstar. Deweloperzy planują zapewnić duży dodatek do GTA 5, który według pojawiających się plotek zaprowadzi sympatyków GTA Online do Liberty City. Po ostatnim odkryciu nie brakuje również głosów, że Rockstar może odświeżać jeszcze jedno miasto, a GTA 5 poprzez sieciowe GTA Online zapowie przyszłe wydarzenia.

Trzeba przy tym podkreślić jeden szczegół: zaproszenie śmiałków do przygód w Vice City w GTA 6 dałoby twórcom możliwość korzystania z nazwy „GTA VIce City”.

Źródło: https://www.dualshockers.com/take-two-interactive-has-already-registered-a-domain-called-gta-vice-city-online/

Tagi: Grand Theft Auto GTA 5 gta 6 gta vice city online Vice City