Techland zaprasza na zakupy. Twórcy Dying Light otworzyli swój sklep

Gry
3293V
Techland zaprasza na zakupy. Twórcy Dying Light otworzyli swój sklep
Wojciech Gruszczyk | 17.08.2020, 19:31

Techland właśnie zaprosił graczy na zakupy do Techland Gear Store. W sklepie twórców Dying Light znajdziecie ubrania sygnowane elementami związanymi z najpopularniejszą produkcją wrocławskiego studia. Pierwsze zamówienia zgarną darmowe opaski.

Techland wciąż zwleka z zaprezentowaniem Dying Light 2, ale słabe oceny Dying Light Hellraid mogą sprawić, że w końcu usłyszymy o pełnoprawnej kontynuacji. Możemy mieć pewność, że wrocławskie studio realizuje swój plan i właśnie potwierdzono otwarcie sklepu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Techland Gear Store pozwala sięgnąć po przykładowo koszulki (19,99 euro), bluzy (49,99 euro), top z długim rękawem (24.99 euro), plakat wallscroll (24,99 euro) lub kubki (9,99 euro). Aktualnie produktów nie ma za wiele, ale możemy mieć pewność, że Polacy będą rozbudowywać swoją ofertę.

W zasadzie na liście produktów brakuje mi ciekawych figurek – akurat Dying Light ma pod tym względem wiele do zaoferowania i na pewno znaleźliby się chętni, którzy postawiliby na półkach między innymi Aidena.

Mam szczerą nadzieję, że jest to już ostatni etap promocji i w kolejnym kroku poznamy szczegóły Dying Light 2. Nadal niestety nie znamy ostatecznej daty premiery, a obawiam się, że gra może przeskoczyć na początek 2021 roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: własne

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper