Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 16:44
Fall Guys Mobile
1570V

Fall Guys Mobile to zwykłe oszustwo. Twórcy ostrzegają i wyśmiewają

Fall Guys cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, więc tak jak mogliśmy się spodziewać: pojawiają się oszuści, którzy chcą wykorzystać naiwność graczy. Twórcy ostrzegają przed scamem.

Fall Guys: Ultimate Knockout to jeden z najmłodszych hitów, który cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Gra oficjalnie jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4 (PS Plus) oraz PC (wydawca potwierdził świetne wyniki na Steam), ale twórcy nie zapewnili nowej wersji na Xboksa One, Nintendo Switcha lub urządzenia mobilne.

W Sieci znajdziecie sporo filmów prezentujących Fall Guys Mobile – jest to jednak zwykłe oszustwo, przez które ktoś chce wyciągnąć od graczy dane lub wykorzystać ich naiwność do zarobienia pieniędzy.

Twórcy postanowili nagłośnić sprawę i tłumaczą: Fall Guys jest dostępny wyłącznie na PC i PS4. Studio wyśmiewa nawet sam materiał, który widać kursor i YouTuber po prostu wyświetla wcześniej nagrany film. Sytuacja jest ciekawa, ponieważ film widziało już ponad 150 tysięcy graczy, a sam profil posiada 141 tysięcy subskrybentów.

Jak widać gracze dają się nabrać nawet na tak słabo przygotowane materiały, ale warto pamiętać, że przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć na nowe wydanie Fall Guys.

Źródło: Twitter: FallGuysGame

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic