Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 15:41
Fall Guys: Ultimate Knockout wyniki
1477V

Fall Guys z gigantyczną sprzedażą. Wydawca podał oficjalne wyniki

Twórcy Fall Guys z dumą mogą patrzeć na swoje serwery. Kolejni gracze logują się do sieciowych pojedynków, a Devolver Digital potwierdził fantastyczną sprzedaż nowej produkcji. To zdecydowanie jeden z ostatnich, niespodziewanych hitów.

Fall Guys trafił na rynek i od razu wylądował w PS Plus. Twórcy aktualnie zdecydowali się na zaproponowanie gry na dwóch platformach, ale wydawca i tak raczej nie może narzekać. Już w zeszłym tygodniu deweloperzy potwierdzili bardzo dobry wynik na serwerach, a teraz Devolver Digital opublikował szczegółową sprzedaż.

Fall Guys: Ultimate Knockout w zaledwie kilka dni od premiery zanotował sprzedaż 2 mln egzemplarzy na samym Steam! Jest to naprawdę kapitalny wynik biorąc pod uwagę, że jest to mniejsza pozycja, która jest wciąż dostępna w ramach abonamentu Sony. Nie każdy gracz na PC posiada PS4, ale możemy podejrzewać, że część zainteresowanych pobrało pozycję z PlayStation Plus.

Nadal trudno powiedzieć, czy Fall Guys podąży drogą Rocket League i osiągnie światowy sukces, ale jak widać wszystko zmierza w bardzo dobrym dla twórców kierunku. O ich pozycji jest wciąż głośno, w mediach społecznościowych pojawiają się nowe materiały, więc studio raczej nie może narzekać.

Źródło: Twitter: devolverdigital

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic