Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2020 20:06
Sony zadbało o świetny konkurs dla pracowników  Ghost of Tsushima
892V

Sony zadbało o świetny konkurs dla pracowników. Twórcy wzięli udział w wyzwaniu

Sony potrafi dbać o swoich pracowników i korporacja kolejny raz wpadła na kapitalny pomysł. Teraz Japończycy postanowili docenić entuzjastów, którzy zmierzyli się ze specjalnym wyzwaniem w Ghost of Tsushimie.

2020 rok nikogo nie rozpieszcza, a korporacje starają się pomagać swoim pracownikom dbając o ich morale i zapewniając liczne udogodnienia. Sony już kilka miesięcy temu zapowiedziało, że pomimo zmian w organizacji pracy, firma nie zdecyduje się na zmniejszenie wypłat.

Pracownicy PlayStation mogli ostatnio wziąć nawet udział w specjalnym wydarzeniu – jeden z przedstawicieli Guerrilla Games przedstawił nagrodę w wewnętrznym konkursie. Sony rzuciło deweloperom wyzwanie: pierwsze 50 osób, które zdobędzie platynę w Ghost of Tsushimie, otrzyma specjalny prezent.

Dla deweloperów przygotowano 50 drewnianych pudełek, w których znalazły się repliki Tsuby – jest to garda japońskich mieczy, czyli właśnie ta część odpowiada za ochronę ręki. To naprawdę ciekawy pomysł na urozmaicenie zabawy wśród pracowników, którzy mogą nie tylko dobrze się bawić, ale mają okazję sprawdzić, jakie cudo zaoferowali graczom ich koledzy po fachu.

Warto dodać, że Ghost of Tsushima podbiła Stany Zjednoczone, a wcześniej pozycja osiągnęła kapitalne wyniki na PlayStation Store.

Źródło: https://www.psu.com/news/sony-employees-competed-to-be-one-of-the-first-50-people-to-platinum-ghost-of-tsushima/

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment sucker punch