Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 21:18
Kapitan Tsubasa powraca. Jak wspominacie serię?
1057V

Kapitan Tsubasa powraca. Jak wspominacie serię?

Jeszcze w sierpniu ożywią się wszystkie wspomnienia starszych czytelników PPE, którzy lata temu zasiadali przed telewizorami, by oglądać kolejne odcinki Kapitana Tsubasy. Już wkrótce zadebiutuje Captain Tsubasa: Rise Of New Champions, więc jest to dobry moment, by przypomnieć sobie o największych atutach tego wyjątkowego uniwersum.

Na początku roku potwierdzono nową odsłonę Kapitana Tsubasy i po ogłoszeniu gry pojawiła się w naszej redakcji spora konsternacja – czy to faktycznie będzie produkcja, która w odpowiedni sposób przypomni nam o tym wielkim IP? Captain Tsubasa: Rise of New Champions zadebiutuje już za kilka dni, w międzyczasie zobaczyliśmy liczne zwiastuny oraz fragmenty rozgrywki, więc możemy ze spokojem wyczekiwać na premierę.

To właśnie z okazji tego debiutu Roger spotkał się ze znajomymi z innymi redakcji, by wspólnie powspominać Tsubasę. Jak to jeden bohater potrafił sprawić, że na osiedlach trudno było znaleźć choćby jednego znajomego? Jeszcze kilka lat temu wszyscy oglądali „Kapitana Jastrzębia”, a teraz za sprawą nowej pozycji Tamsoft będziemy mogli stanąć u boku Tsubasy lub zmierzymy się z jego zespołem.

Zobaczcie wspominkowy materiał i dajcie znać – jak Wy wspominacie Tsubasę? Też po zakończeniu odcinków biegliście na boisko, by ćwiczyć specjalne strzały? ;)

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft