Kapitan Tsubasa wygląda znakomicie. Captain Tsubasa: Rise of New Champions prezentuje fabularny tryb

Gry
1278V
Kapitan Tsubasa wygląda znakomicie. Captain Tsubasa: Rise of New Champions prezentuje fabularny tryb
Iza Łęcka | 06.08.2020, 12:02

Już w sierpniu Kapitan Tsubasa powróci na nasze konsole oraz komputery osobiste. W Sieci wylądował długi gameplay z Captain Tsubasa: Rise of New Champions, który prezentuje fabularny tryb. Przygotujcie się na pierwszy gwizdek.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions stanowić będzie dla wielu graczy jedną z najważniejszych premier sierpnia. Oprócz postawienia na dynamiczne mecze, deweloperzy postawili sobie za cel zapewnienie wielu zróżnicowanych trybów.

Jednym z ciekawie zapowiadających się wariantów gry jest fabularny tryb, w którym stworzymy piłkarza i rozpoczniemy przygodę w jednej ze szkół. Naszym rywalem będzie Nankatsu z Tsubasą na czele, ale jak się za chwilę przekonacie – znany bohater może zostać przyjacielem protagonisty. W trakcie poznawania fabuły zapewnionych zostanie wiele przerywników, podczas których będziemy podejmować różnorodne wybory, by chwilę później wskoczyć na boisko i rozpocząć mecz.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions pod względem oprawy nie będzie mógł rywalizować z najnowszymi częściami Fify oraz PES-a, choć trzeba przyznać, że przyjęta kreska znakomicie wpisuje się w realia uniwersum. Sympatycy Kapitana Tsubasy już pod koniec sierpnia mogą szykować się na sporo przyjemności.

Zamierzacie wypróbować Captain Tsubasa: Rise of New Champions? Pamiętajcie, że produkcja nie otrzyma mikrotransakcji, a twórcy przygotowali rozbudowane edycje gry.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper