Iza Łęcka Iza Łęcka 13.08.2020 10:06
Kapitan Tsubasa z Captain Tsubasa: Rise of New Champions
851V

Kapitan Tsubasa bez tajemnic. Captain Tsubasa: Rise of New Champions przedstawia założenia rozgrywki

Za dwa tygodnie założymy stroje Nankatsu, staniemy u boku Tsubasy i rozpoczniemy naukę efektownych strzałów, które doprowadzą do dominacji podczas zaciętych i ekscytujących starć. Premiera Captain Tsubasa: Rise of New Champions zbliża się wielkimi krokami, dlatego deweloperzy prezentują wszelkie założenia rozgrywki.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions zadebiutuje 28 sierpnia, nadszedł więc najlepszy czas na dokładne przedstawienie systemów, na których opiera się produkcja. Tamsoft nie oferuje standardowej piłki nożnej, którą moglibyśmy porównywać do Fify lub PES-a, a przygotowany wideo poradnik ma rozwiać wszelkie wątpliwości.

Podczas poznawania Captain Tsubasa: Rise of New Champions natrafimy na wyzwania, które pozwolą na przyswajanie nowych technik, szczególnie użytecznych podczas najbardziej wymagających spotkań. Deweloperzy opracowali rozbudowany tryb, który ma za zadanie przygotować wszystkich sympatyków Tsubasy na nadciągające mecze.

Opublikowany film jest znakomitą okazją do przyjrzenia się wielu fragmentom rozgrywki z Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Już wcześniej prezentowane były zwiastun oraz gameplay, jednak tym razem otrzymaliśmy dokładny wgląd w stworzone systemy oraz całą serię efektownych strzałów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft