Iza Łęcka Iza Łęcka 14.08.2020 09:31
Dying Light
1230V

Dying Light Hellraid zadebiutowało. Zwiastun premierowy przedstawia esencję dodatku

Techland zaprasza na kolejny dodatek do Dying Light. Tym razem, za sprawą tajemniczego automatu, entuzjaści mocnych wrażeń mogą wyruszyć w samo serce piekła i podjąć walkę z licznymi przeciwnikami. Twórcy opublikowali klimatyczny zwiastun premierowy.

Od miesięcy czekamy na szczegóły dotyczące Dying Light 2, jednak Techland nie zapomina o przygodzie w Harran. Deweloperom udało się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bowiem nie tylko zapewnili nowe atrakcje i zyskali dodatkowy czas na dokończenie prac nad oczekiwaną kontynuacją, ale wykorzystali wcześniej sporządzoną zawartość.

Dodatek Dying Light Hellraid powstał w oparciu o wstrzymaną w 2015 roku produkcję – studio planowało rozwinąć nowe IP, tymczasem obecnie, ku uciesze własnej społeczności, wykorzystało stworzone elementy. Co więcej, sympatycy gry mogą wyczekiwać na kolejne rozszerzenia, gdyż deweloperzy zapowiedzieli, że Hellraid będzie rozbudowywany o kolejne dodatki.

„Dla DLC planowane jest dalsze wsparcie dodatku w postaci bounties, nowych broni i innych. Pierwszy drop, Upadek Lorda Hectora, udostępniony zostanie już w najbliższych tygodniach.”

W Dying Light - Hellraid gracze zmierzą się z hordami przeciwników, a intensywne wyprawy do lochów pełnych demonów przepełnione będą satysfakcjonującymi zmaganiami. Misje możemy wykonywać w pojedynkę lub w kooperacji ze znajomymi (maksymalnie cztery osoby).

Mówiąc o cenie, ponownie jesteśmy pozytywnie zaskakiwani – Dying Light Hellraid jest dostępne za zaledwie 34,99 zł. Do włączenia rozszerzenia niezbędne jest posiadanie podstawki, ale w tym przypadku mamy nadzieję, że hit Techlandu nie jest Wam obcy.

Źródło: Informacja prasowa: Techland

Tagi: Dying Light - Hellraid Techland Techland Publishing