Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2020 19:13
Xbox Ultimate Game Sale
1259V

Xbox Ultimate Game Sale jeszcze w tym tygodniu. Microsoft zapowiada wielką promocję

Microsoft właśnie potwierdził plotki i potwierdził Xbox Ultimate Game Sale. Wielka promocja rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu i w najbliższych dniach gracze otrzymają możliwość kupienia wielu ciekawych gier w znacznie lepszych cenach. Poznajcie szczegóły.

Od kilku godzin pojawiały się plotki dotyczące nowej promocji w sklepie Microsoftu, a właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie dobrej informacji. Xbox Ultimate Game Sale rozpocznie się już jutro i promocja będzie trwać do 24 sierpnia. W tym czasie ponownie otrzymamy dostęp do kilkuset gier w znacznie lepszych cenach.

Microsoft ostrzega graczy przed promocją, by klienci mogli przygotować pieniądze, a jednocześnie nie wydawali już dzisiaj pieniędzy w cyfrowym sklepie – z zakupami lepiej zaczekać kilkanaście godzin. Pierwsze przecenione gry powinny pojawić się w sklepie Amerykanów już z samego rana, ale warto zaczekać do godzin popołudniowych, by serwery zostały do końca zaktualizowane.

Zanim wydajcie pieniądze w Microsoft Store, to pamiętajcie o wciąż aktualnych promocjach: możecie sprawdzić 3 gry na weekend na Xboksa One, pobrać Total War Saga Troy lub wrzucić na listę kolejne pozycje od Epic Games. Trzeba przyznać, że w ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych ofert.

Źródło: Twitter: xboxuk

Tagi: promocja Ultimate Game Sale xbox Xbox Ultimate Game Sale