Iza Łęcka Iza Łęcka 13.08.2020 12:33
injustice 2 - batman superman supergirl
2638V

3 gry za darmo na weekend. Microsoft zaprasza do gry na Xboksie One

Nadchodzi weekend, więc Microsoft nie traci okazji i zaprasza na Xbox Free Play Days. W tym tygodniu ponownie będziemy mieć możliwość zagrania w trzy tytuły, a na liście znajdziemy między innymi Injustice 2. To znakomity czas na wypróbowanie bijatyki z superbohaterami.

Z rana informowaliśmy naszych czytelników o niezwykle kuszącej promocji Epic Games, tymczasem również użytkownicy Xboksów One mogą zapoznać się z interesującą ofertą. Co prawda, w tym wypadku nie otrzymamy gier na własność, jednak weekend może okazać się dogodnym czasem na zapoznanie się z oferowanymi pozycjami.

Xbox Free Play Days

  • Injustice 2
  • NASCAR Heat 5
  • The Elder Scrolls Online: Tamriel

Tak jak wspomniałam we wstępie – ze wskazanej listy warto przychylnym okiem spojrzeć na Injustice 2, które w wersji na Xboksa One osiągnęło oceny na poziomie 89% (za Metacritic). NetherRealm Studios zapewniło przyzwoitą opowieść, różnorodny zestaw postaci, a już wielokrotnie mieliśmy okazję się przekonać, że pracując nad rozgrywką, studio od dawna nie zawodzi.

Jeśli natomiast macie ochotę na sieciową zabawę, to sprawdźcie The Elder Scrolls Online: Tamriel. Gra jest wciąż rozwijana, otrzymuje kolejne dodatki, a Bethesda zapowiedziała już przygotowanie wersji na nową generację. Klienci pobiorą bezpłatne aktualizacje. NASCAR Heat 5 nie podbiło rynku (69% za Metacritic), jednak zawsze można wypróbować dodatkowe wyścigi.

Oferta Xbox Free Play Days jest dostępna dla klientów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Pamiętajcie o promocji na Forzę Horizon 3 - gra już wkrótce zostanie wycofana z cyfrowej sprzedaży, więc można ją nabyć ze sporym rabatem.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: free play days promocja xbox free play days xbox one