Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2020 16:29
Kena: Bridge of Spirits - PS5 / PS4
870V

Kena: Bridge of Spirits z bezpłatną aktualizacją na PS5. Twórcy potwierdzili wiadomość

Studio Ember Lab potwierdziło dobrą wiadomość dla przyszłych posiadaczy PlayStation 5. Kena: Bridge of Spirits otrzyma bezpłatną aktualizację z aktualnej na następną generację. Małe studio zawstydziło Remedy Entertainment.

Na The Future of Gaming zobaczyliśmy wiele mocnych gier zmierzających na PlayStation 5, ale Sony nie zapomniało o mniejszych zespołach. Na wydarzeniu zaprezentowano między innymi Kena: Bridge of Spirits i produkcja będzie dostępna na dwóch generacjach.

W pozycję małego studia Ember Lab możemy zagrać na PlayStation 4, a później bez problemu pobierzemy wersję na PS5. Twórcy jeszcze nie mogą powiedzieć dokładnie, kiedy udostępnią możliwość przeskoczenia pomiędzy generacjami, ale możecie mieć pewność, że taka opcja zostanie udostępniona.

Nie bez powodu sytuacja jest porównywana z wczorajszym ogłoszeniem Remedy Entertainment, które potwierdziło, że choć Control również otrzyma aktualizację z aktualnej na następną generację, to jednak opcja będzie dostępna wyłącznie dla osób, które kupią nowe wydanie gry.

Finowie mierzą się od wczoraj z wieloma krytycznymi komentarzami, ponieważ deweloperzy odcięli od możliwości przeskoczenia na PlayStation 5 i Xboksa Series X klientów, którzy postanowili wesprzeć Remedy i kupili tytuł.

Źródło: https://gamingbolt.com/kena-bridge-of-spirits-will-support-free-ps4-to-ps5-upgrades

Tagi: Ember Lab Kena: Bridge of Spirits