Bugsnax, Stray, Kena i Goodbye Volcano - smakowite indyki na pokazie PlayStation 5

News
1154V
Bugsnax, Stray, Kena i Goodbye Volcano - smakowite indyki na pokazie PlayStation 5
Igor Chrzanowski | 12.06.2020, 00:53

Pokaz PlayStation 5 obfitował w mnóstwo ekscytujących zapowiedzi, wśród których pojawiły się zarówno wielkie hiciory AAA jak i malutkie indyki robione niekiedy przez zaledwie 15 osób.

Gry niezależne może i nie prezentują najwyższej jakości pod kątem graficznym i nie zawsze są system-sellerami jakich oczekujemy, ale zawsze miło jest zobaczyć, że wielcy wydawcy wciąż troszczą się o kreatywnych twórców niezależnych.

W tym bardziej zbiorczym materiale zobaczycie cztery bardzo ciekawe produkcje od partnerów Sony, którym to Japończycy udzielili wielkiego kredytu zaufania i tym samym zapewnili im niebywałą szansę na pokazanie swych dzieł przed milionową widownią.

  • Bugsnax - Nowa gra twórców Octodad, w której owoce stały się robakami, po spożyciu których nasza postać będzie zmieniać swoje ciało i umiejętności. To będzie bez wątpienia szalona wyprawa w meandry ludzkiej wyobraźni
  • Goodbye Volcano High - Ręcznie rysowana przygodówka inspirowana zarówno gatunkiem Visual-novel jak i epizodycznymi grami pokroju Life is Strange. Twórcy obiecują nam bardzo intymną i emocjonalną podróż po świecie nastolatków.
  • Stray - Tytułowy kotek imieniem Stray musi rozwiązać zagadkę tajemniczego i dość mrocznego miasta utrzymanego w nieco cyberpunkowym stylu, gdzie zamiast ludzi napotkamy wyłącznie roboty o humanoidalnych kształtach i ludzkich zachowaniach.
  • Kena: Bridge of Spirits - Przygodówka akcji w najlepszym wydaniu, tworzona przez zespół składający się zaledwie z 15 osób, co jest wręcz zdumiewające patrząc na to, jak pięknie prezentuje się nadchodząca przygoda.

Wszystkie zaprezentowane poniżej gry mają status czasowej konsolowej ekskluzywności, a więc najpierw trafią na PS5/PS4 oraz PC, a dopiero potem na Xboksy i Nintendo Switch.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych