Iza Łęcka Iza Łęcka 13.08.2020 07:00
5 gier za darmo od Epic Games
5092V

2 gry za darmo od Epic Games. Jeszcze dzisiaj pobierzemy 3 kolejne tytuły – w tym Total War Saga: Troy

Dzisiaj Epic Games zaoferuje aż pięć tytułów za darmo. Dwa możemy pobrać jeszcze z ubiegłego tygodnia, natomiast w ciągu dnia zostanie udostępniona Total War Saga: Troy, a na koniec tego obładowanego prezentami dnia, ściągniemy kolejne dwie produkcje.

Można narzekać na przejmowanie gier przez Epic Games, ale trzeba przyznać jedno: gigant branży konsekwentnie zachęca do swojego sklepu licznymi i przyciągającymi uwagę promocjami. Nieczęsto możemy w ciągu jednego dnia można za darmo zasilić swoją bibliotekę pięcioma zróżnicowanymi grami, a dzisiaj doświadczymy takowej przyjemności.

Do godziny 17:00 można skorzystać z oferty z ubiegłego tygodnia3 out of 10, EP 1: „Welcome To Shovelworks” oraz Wilmot's Warehouse nie są najmocniejszymi grami z oferty Epic Games, ale jeśli korzystacie z każdej promocji, to na pewno i tym razem warto sprawdzić pozycje.

3 out of 10, EP 1: „Welcome To Shovelworks” – pobierz za darmo

Wilmot's Warehouse – pobierz za darmo

Znacznie bardziej rozreklamowaną produkcję odbierzemy o 15:00 wtedy to zaoferowana zostanie Total War Saga: Troy. Warto podkreślić, że strategia Creative Assembly będzie dostępna za darmo przez 24 godziny. Dzisiaj deweloperzy świętują premierę tytułu, zatem jesteśmy świadkami wyjątkowej sytuacji.

Na zakończenie tego urozmaiconego dnia, od godziny 17:00 na Epic Games Store dojdzie do rotacji, dzięki której ściągniemy Remnant: From the Ashes oraz The Alto Collection. Tym samym w zaledwie kilka godzin możecie powiększyć swój pakiet tytułów na Epic Games o 5 gier. Miłej zabawy!

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: 3 out of 10 epic games promocja Remnant: From the Ashes the alto collection Troy: A Total War Saga Wilmot's Warehouse za darmo