Iza Łęcka Iza Łęcka 13.08.2020 10:58
Super Mario Sunshine ponownie na ustach wszystkich fanów Nintendo
2563V

Super Mario Sunshine ponownie na ustach wszystkich fanów Nintendo. Japończycy opublikowali jedną grafikę

Nintendo wciąż nie potwierdziło wszystkich planów na 2020 rok, choć sympatycy marki wierzą, że wśród zapowiedzi znajdzie się odświeżona część Super Mario Sunshine. Tak przynajmniej chcą sobie tłumaczyć najnowszą grafikę opublikowaną przez Japończyków.

Według plotek Nintendo będzie świętować 35-lecie Super Mario poprzez debiut wielu produkcji – jak na razie nie doczekaliśmy się oficjalnych zapowiedzi, a Japończycy ciągle nie pokusili się o przedstawienie kompletnego zestawu nadciągających pozycji. Wystarczyła jednak pojedyncza grafika, by wśród fanów ponownie zawrzało i obudziły się dawno skrywane nadzieje.

Wczoraj brytyjskie i europejskie oddziały Nintendo opublikowały poniższą grafikę przedstawiającą wąsatego hydraulika. Jedno ujęcie przyczyniło się do rychłego snucia domysłów o powrocie Super Mario Sunshine. Gracze wierzą, że Nintendo zaoferuje remake lub może zaskoczyć kontynuacją.

Pomimo niesamowitych wyników finansowych w ostatnim kwartale, Japończycy mierzą się z przeciwnościami spowodowanymi pandemią, przez które na początku roku oraz w czerwcu (czas E3) nie zaprezentowano nowych gier spod szyldu Big N. Mimo to w branży mówi się, że Nintendo pracuje nad szeregiem pozycji, które mają zadebiutować na Nintendo Switchu. Premiery mogą okazać się idealnym sposobem na świętowanie urodzin Mario.

Super Mario Sunshine zadebiutowało w 2002 roku (GameCube), a w ostatnich miesiącach pojawiło się kilka plotek, według których japoński gigant chce przypomnieć graczom o tym IP, zapewniając nową lub odświeżoną część.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/08/random_nintendo_posts_new_image_of_mario_in_the_sunshine_internet_goes_wild_again

Tagi: Nintendo Nintendo EAD Nintendo Switch Super Mario Sunshine