Total War Saga: Troy od jutra za darmo. Gracze mogą otrzymać także pierwsze DLC

Gry
2397V
Total War Saga: Troy od jutra za darmo. Gracze mogą otrzymać także pierwsze DLC
Iza Łęcka | 12.08.2020, 12:38

Epic Games przypomina o nadciągającej wielkimi krokami promocji. Gracze przez 24 godziny będą mogli pobrać za darmo Total War Saga: Troy, choć to nie koniec dobrych wiadomości: możliwe będzie pobranie darmowego DLC.

Wraz z kolejnym nadciągającym czwartkiem, Epic Games zaprezentuje nowe gry dostępne za darmo. Tym razem wszyscy sympatycy rozgrywki na pececie mogą liczyć na podwójną promocję. Klienci pobiorą Remnant: From the Ashes oraz The Alto Collection, a przed wymianą standardowej oferty, otrzymamy dostęp do nowej produkcji Creative Assembly.

Kilka tygodni temu Epic Games zapowiedziało, że w dniu premiery Total War Saga: Troy otrzymamy możliwość pobrania tytułu za darmo. RTS zadebiutuje już jutro, zatem gigant branży przypomina o okazji – start wydarzenia rozpocznie się o godzinie 15:00 i tylko przez 24 godziny bezpłatnie ściągniemy nową odsłonę klimatycznej serii.

Creative Assembly pokusiło się o kolejną niespodziankę. Gracze otrzymają możliwość pobrania rozszerzenia Total War: Troy – Amazons, który wprowadzi do gry nową frakcję. W tym celu należy założyć konto na witrynie Total War Access i połączyć je z kontem Epic Games. Rozszerzenie nieodpłatnie otrzymamy we wrześniu, w dniu debiutu dodatku.

Już po pierwszych tekstach możemy wnioskować, że Total War Saga: Troy spotyka się z całkiem pozytywnym odbiorem. Deweloperzy chętnie prezentują kolejne nowości, więc wiele na to wskazuje, że Creative Assembly może ponownie zapewnić bardzo solidną strategię – pamiętajcie więc o promocji i dorzucajcie grę do swojej biblioteki.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/total-war-saga-troy-za-darmo-od-jutra-w-epic-games-store/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper