Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.07.2020 14:30
A Total War Saga zwiastun
676V

Troy: A Total War Saga z kolejnymi szczegółami. Zwiastun skupia się na miastach i budowaniu

Najnowsza odsłona z serii Total War zadebiutuje już za mniej niż miesiąc, więc twórcy postanowili podzielić się kolejnym materiałem związanym z grą. Jest na co czekać! 

Troy: A Total War Saga zostało zapowiedziane jeszcze w ubiegłym roku, a najgłośniejszą informacją była tak, że gra w dniu premiery będzie do pobrania całkowicie za darmo na Epic Games Store. Podczas tegorocznego PC Gaming Show pokazano dwa materiały, które pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. 

Z racji zbliżającej się premiery twórcy prezentują nam coraz to nowsze zwiastuny skupiające się na konkretnych aspektach rozgrywki. Tydzień temu mogliśmy bliżej przyjrzeć się handlowi w grze, a teraz ekipa z Creative Assembly rzuciła nieco światła na aspekty budownictwa i rozwoju miast, a więc elementy, które wielu strategów lubi najbardziej. 

Na materiale twórcy dzielą się z fanami informacjami na temat rozwoju miast oraz budowli, które w nich znajdziemy. Wygląda na to, że praktycznie wszystkie ważne placówki będziemy mogli rozwijać w różnym kierunku i będzie to skutkowało obraniem konkretnej ścieżki rozwoju naszych terytoriów - będziemy mogli wpływać na wojska, handel i inne podobne aspekty. 

Premiera już 13 sierpnia tego roku na PC, więc jeśli wyczekujecie, koniecznie rzućcie okiem na opisany wyżej zwiastun, aby poznać więcej szczegółów: 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/total-war-saga-troy-trailer-cities/

Tagi: Creative Assembly Sega Troy: A Total War Saga