Hyper Scape za darmo na PS4, Xbox One i PC. Ubisoft zaprasza do gry

News
3904V
Hyper Scape za darmo na PS4, Xbox One i PC. Ubisoft zaprasza do gry
Wojciech Gruszczyk | 11.08.2020, 15:01

Hyper Scape właśnie zadebiutował na trzech platformach. Gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych mogą sprawdzić najnowszą produkcję Ubisoftu. Tytuł jest dostępny na trzech urządzeniach za darmo.

Hyper Scape to najnowsza produkcja Ubisoftu, o której już kilkukrotnie wspominaliśmy na portalu. Jest to nowe Battle Royale i tytuł był przez kilka tygodni testowany przez graczy na PC. W wydarzeniu nie mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani, ale teraz możemy zaprosić wszystkich fanów gatunku do strzelania. Produkcja właśnie zadebiutowała na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Teraz każdy gracz może w skoczyć na PlayStation Store, Xbox Live lub Uplay i pobrać Hyper Scape – gra zajmuje od 8,5GB (Xbox One/PC) do 11,5GB (PlayStation 4), więc raczej nikt nie będzie narzekał na zbyt długie ściąganie nowego Battle Royale.

Ubisoft staje przed trudnym zadaniem, ponieważ na rynku Battle Royale świetne wyniki osiągają takie pozycje jak Call of Duty: Warzone, Fortnite czy też PUBG i francuska korporacja chce wskoczyć do pędzącego pociągu. Czy Ubisoft może odnieść duży sukces? Przekonamy się już wkrótce.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z dzisiejszej premiery na PC, PS4 i Xbox One. Przez ponad dwa lata ciężko pracowaliśmy, aby osiągnąć ten kamień milowy, i z przyjemnością możemy ujawnić, że to dopiero początek. Nasza dynamiczna miejska rozgrywka i niepowtarzalne rozszerzenie Crowncast dla Twitch gwarantują nowy sposób na grę i interakcję w gatunku battle royale”. - powiedział Graeme Jennings, kierownik produkcji Hyper Scape

Z okazji premiery Ubisoft zaprezentował nowy zwiastun, który pokazuje szczegóły Przepustki Sezonowej – tutaj standardowo możemy liczyć na szereg przedmiotów do personalizacji bohaterów.

Źródło: Informacja prasowa Ubisoft Polska

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych