Iza Łęcka Iza Łęcka 11.08.2020 09:02
Ratchet Clank Sam Bridges Funko POPO
946V

PlayStation Funko POP zaprezentowane. Nowe figurki trafią do sprzedaży

Funko potwierdziło przygotowanie kolejnych figurek, które mogą zaskarbić sobie przychylność fanów PlayStation. Nietypowe wersje kultowych bohaterów trafią na rynek dzięki współpracy firmy z producentem konsoli. Wśród nowych Funko Popów znajdziemy między innymi Joela z The Last of Us.

Figurki Funko POP towarzyszą każdej dużej premierze. Na początku roku informowaliśmy o gadżetach przygotowanych z okazji zbliżającego się debiutu Cyberpunka 2077, a w maju zaprezentowano postacie związane z marką PlayStation. Obecnie kolekcjonerzy charakterystycznych figurek mogą zacierać rączki, bo oto przedstawiono nowe zestawy, po raz kolejny wpisujące się w klimat popularnych gier.

Funko i PlayStation zaprezentowali pięciu bohaterów kojarzonych z produkcjami PlayStation. Zobaczyć możemy nową wersję Joela z The Last of Us, Sweet Tooth z Twisted Metal, Sama Portera Bridgesa z Death Stranding oraz pakiet zawierający Ratcheta i Clanka.

Spoglądając na nowe egzemplarze trzeba przyznać, że każdy został dopracowany, wpisuje się w ideę Funko i jednocześnie całkiem wiernie przedstawia poszczególnych bohaterów. Kolekcjonerzy muszą przygotować się na rywalizację o figurki, których nowe, unikatowe serie zazwyczaj wyprzedają się na pniu. Aktualnie będą one dostępne w Gamestopie.

Źródło: Twitter: OriginalFunko

Tagi: figurki funko funko pop PlayStation