Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 19:53
Joel The Last of Us 2 Funko POP
1836V

The Last of Us, Bloodborne, Ghost of Tsushima i God of War ze specjalnymi Funko POP-ami

Fani ekskluzywnych IP przygotowanych na zlecenie Sony powinni zainteresować się nowymi figurkami Funko. Firma nawiązała współpracę z GameStopem, na mocy której powstaną nowe POP-y. Twórcy skupili się tym razem na bohaterach znanych z gier PlayStation.

Systematycznie debiutują ciekawe Funko POP-y, które trafiają w gust fanów gier, komiksów, filmów, seriali czy też szeroko pojętej popkultury. GameStop postanowił zachwycić sympatyków IP związanych z marką PlayStation i przygotowuje cztery nowe figurki.

Sklep zaoferuje ekskluzywne POP-y prezentujące bohaterów z The Last of Us, Bloodborne, Ghost of Tsushimy i God of War. W rezultacie będziemy zmuszeni do zamawiania figurek ze Stanów Zjednoczonych, ale jestem pewien, że nie będzie to problem dla wielu graczy.

Nie bez powodu wśród POP-ów widzimy bohaterów dwóch najbliższych, potencjalnych hitów Sony – firma niedawno podgrzała atmosferę pokazują Ghost of Tsushimę, a teraz Naughty Dog przygotuje nas na show związane z The Last of Us 2.

Jak oceniacie zaprezentowane POP-y? GameStop podkreśla, że w ostateczności figurki mogą się odrobinę różnić, ale raczej nie możemy liczyć na większe zmiany.

The Last of Us, Bloodborne, Ghost of Tsushima i God of War ze specjalnymi Funko POP-ami

Źródło: https://www.resetera.com/threads/bloodborne-the-last-of-us-ghost-of-tsushima-god-of-war-funko-pops-announced-only-at-gamestop.213357/

Tagi: Bloodborne funko pop Ghost of Tsushima god of war The Last of Us