Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2020 19:25
Ubisoft Forward
415V

Ubisoft Forward powróci we wrześniu. Ubisoft ma wiele do pokazania

Ubisoft potwierdził wstępną datę drugiego Ubisoft Forward. Firma jest zadowolona z wyników pierwszej imprezy i gracze mogą wyczekiwać na szczegóły dotyczące kolejnych dużych produkcji zmierzających na rynek w najbliższych miesiącach.

Na pierwszym Ubisoft Forward zobaczyliśmy między innymi Far Cry 6 (sprawdźcie podsumowanie) i choć nie mogliśmy liczyć na wiele niespodzianek, to wydarzenie francuskiej korporacji cieszyło się gigantycznym zainteresowaniem. Ubisoft nie ukrywa wielkiego zadowolenia z wyników:

„Ubisoft Forward był wielkim kamieniem milowym, a reakcja naszych fanów była bardzo obiecująca. Osiągnęliśmy rekordowy wynik jednoczesnej oglądalności podczas tego wydarzenia, przewyższając nasze poprzednie konferencje E3.”

Studio chce teraz właśnie w taki sposób komunikować się ze swoją publiką, a we wrześniu będziemy świadkami drugiego Ubisoft Forward. Yves Guillemot (dyrektor generalny) potwierdził, że jego firma ma „wiele do zaprezentowania w najbliższych miesiącach”.

Bardzo możliwe, że w tym czasie zobaczymy Rainbow Six Quarantine oraz Gods & Monsters (tytuł został całkowicie przebudowany) – według najnowszych informacji obie gry rozwijają się w odpowiednim tempie i mają zadebiutować od stycznia do 31 marca 2021 roku. Jeden z tytułów może wypaść z tego okienka.

Watch Dogs Legion zadebiutuje 29 października, a Assassin’s Creed Valhalla 17 listopada, więc Ubisoft może wykorzystać Ubisoft Forward, by przekonać niezdecydowanych do zakupów.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/ubisoft-foward-september/

Tagi: Gods & Monsters Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Forward