Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 20:37
FUT 2021
1099V

FIFA 21 Ultimate Team na zwiastunie. EA pokazuje nowości i rozgrywkę

EA Sports przygotowało nowy zwiastun FIFA 21, który tym razem skupia się na nowościach przygotowanych dla trybu FUT. Gracze mogą liczyć na między innymi najbardziej społeczne FIFA Ultimate Team w historii całej serii.

Już od kilku godzin możecie zapoznać się z naszymi wrażeniami z FIFA Ultimate Team, w których Kajetan zdradza szczegóły nowości przygotowanych przez EA Sports. Nasz dziennikarz wcześniej zdradził informacje o samej grze, więc małymi krokami poznajemy wszystkie sekrety przygotowane przez Elektroników.

Największą nowością w FIFA 21 Ultimate Team wydaje się możliwość rozgrywania spotkań w kooperacji. Twórcy w końcu wsłuchali się w opinie fanów i pozwolą podchodzić do rywalizacji ze znajomym u boku. Będzie to przyjemny dodatek, który może sprawić, że kolejnych graczy pochłonie wariant zabawy zbudowany na kartach.

W grze pojawią się także FUT Events, czyli specjalne wydarzenia, które pozwolą śmiałkom zdobywać paczki, monety, karty klubowe i specjalnych piłkarzy. Autorzy zajęli się także lepszym zaprezentowaniem indywidualności zawodników oraz zadbali o sporo usprawnień w samej rozgrywce. Zainteresowani mogą także liczyć na nowe stadiony oraz kolejny ikony.

Czy przedstawione zmiany sprawią, że EA Sports ponownie nie będzie mogło narzekać na wyniki finansowe? Jak wiadomo każda kolejna część Fify notuje coraz to większe przychody z mikrotransakcji i pewnie tak samo będzie tym razem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21