Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.08.2020 10:30
Fall Guys zainteresowanie
1482V

Fall Guys zaskakuje popularnością. Devolver Digital nigdy nie cieszył się lepszą premierą

Najnowszy projekt stworzony przez studio Mediatonic, który zadebiutował zaledwie kilka dni temu, spotkał się z niezwykłym zainteresowaniem. Jego popularność robi wielkie wrażenie.  

Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutowało na początku sierpnia i bardzo szybko okazało się, że zainteresowanie jest znacznie większe, niż wstępnie zakładano. Serwery nie dawały rady z tak dużymi liczbami graczy, którzy chcieli zagrać. I choć początkowo miało to wpływ na oceny (gracze zaczęli bombardować tytuł), to ostatecznie dobra gra zawsze się obroni - tak też było w tym przypadku

To bez dwóch zdań największa premiera gry, jaką wydało spod swoich skrzydeł studio Devolver Digital. Jak możemy przeczytać na serwisie do analiz, GitHyp, wczoraj (08.08.2020 r.), w pewnym momencie, w grze znajdowało się 123 tysiące osób na samym Steam! Sprawiło to, że projekt wskoczył na czwarte miejsce najczęściej granych gier na platformie od Valve. 

Chyba nikt nie spodziewał się, że sukces gry będzie aż tak duży. Dość powiedzieć, że przecież już dzień po premierze twórcy chwalili się na oficjalnym Twitterze, iż liczba graczy przekroczyła 1.5 miliona! To ma prawo robić wrażenie i pokazuje, że na dzisiejszym rynku jest jeszcze miejsce na szalone gry. 

Źródło: https://www.githyp.com/fall-guys-is-devolver-digitals-biggest-launch-ever-with-over-100k-players-on-steam/

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic