Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.08.2020 09:00
Destroy All Humans!
465V

PlayStation Polska promuje Destroy All Humans! Top 5 powodów, by zagrać w remake'a

Destroy All Humans! trafiło na rynek pod koniec lipca. Dopiero teraz jednak youtube'owy oddział PlayStation Polska postanowił zareklamować przygodę ufoka, zwanego Crypto.

Promowanie Destroy All Humans! zdecydowanie nie jest tak proste, jak w przypadku Ghost of Tsushima, bo remake nie otrzymał zbyt mocnych recenzji, o czym wspominaliśmy w jednym z poprzednich newsów.

Mimo pewnych wymienianych przez recenzentów potknięć (np. pewne loadingi, które nie występowały w pierwotnym wydaniu), warto się zainteresować tym tytułem wydanym na PS4, XOne i PC. Przede wszystkim tytuł dorobił się po raz pierwszy polskiego tłumaczenia (napisy). Druga sprawa to znacznie ulepszona oprawa graficzna, która powstawała praktycznie od zera (śmiało tytuł można nazywać remake'iem). Trzecia zaleta Destroy All Humans! to przejrzysty i dosyć "kompaktowy" gameplay, co będzie zaletą dla osób zmęczonych sandboksowymi światami.

Jedną z ważniejszych cech Destroy All Humans! jest szalony klimat w grze. Tutaj nic się nie zmieniło względem wydania z PS2 - to czasy, gdy kreatywność autorów bywała naprawdę nieskrępowana.

5 powodów, by zagrać w Destroy All Humans! wg PlayStation Polska

  • Humor (z polskim tłumaczeniem)
  • Znacznie ulepszona grafika względem PS2
  • Przejrzysty i zwięzły gameplay
  • Staroszkolny klimat (swoboda twórcza)
  • Niższa cena niż inne nowości (pudełkowe wydanie ok. 150 zł)

Daliście szansę remake'owi Destroy All Humans? A może graliście w pierwotnie wydanie gry i nie macie już zamiaru wracać do przygody Crypto? Sprawdźcie przy okazji Top 5 powodów, by zagrać w Ghost of Tsushima.

Tagi: Black Forest Games destroy all humans Destroy All Humans! (2020) THQ Nordic