Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2020 09:20
Ghost of Tsushima
1426V

5 powodów, dla których warto zagrać w Ghost of Tsushima według PlayStation Polska

Ghost of Tsushima stało się bestsellerem na praktycznie wszystkich największych rynkach świata. Gra teoretycznie nie potrzebuje już specjalnej akcji reklamowej, bo rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Polski oddział Sony postanowił mimo wszystko jeszcze trochę pomóc rzeczonemu exclusive'owi.

Kanał YouTubowy PlayStation Polska przygotował ciekawy filmik - "Top 5 powodów, dla których warto zagrać w Ghost of Tsushima". Sony przedstawia tu 5 najmocniejszych aspektów najnowszego exclusive' a z PS4.

Top 5 powodów, dla których warto zagrać w Ghost of Tsushima:

  • Świetna opowieść
  • Idealne tempo gry
  • Mocny system walki
  • Swoboda eksploracji
  • Szacunek dla japońskiej kultury i historii

W zasadzie trudno się nie zgodzić z rzeczoną listą. Ghost of Tsushima faktycznie wyszło zaskakująco dobrze - to kolejna mocna gra z przepastnym, otwartym światem, która dobrze łączy zajmującą fabułę z sandboksową eksploracją. Trzeba też przyznać rację PlayStation Polska - lepiej włączyć japoński dubbing, który brzmi fenomenalnie. Polski dubbing, choć niezły, mimo wszystko nie jest w stanie dorównać pokrzykiwaniom prawdziwych potomków samurajów.

Zagraliście już w Ghost of Tsushima? Jak oceniacie najnowszego exclusive'a z PS4? Przypominam, że Ghost of Tsushima rozchodzi się bardzo dobrze - stając się liderem m.in. w UK.

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch