Iza Łęcka Iza Łęcka 10.08.2020 10:15
Microsoft Flight Simulator
11194V

Microsoft Flight Simulator zajmuje naprawdę sporo. Lotnisko w grze może kosztować nawet 74 zł

Sklep Microsoftu potwierdził ostateczny rozmiar Microsoft Flight Simulator – gracze muszą przygotować się na sporo pobierania. Poznaliśmy również ceny dodatków tworzonych przez zewnętrzną firmę Orbx, która zaoferuje lotniska nawet za 74 zł za sztukę.

Microsoft Flight Simulator jest dostępny w trzech różnych wersjach, które oferują różne liczby samolotów oraz dopracowanych lotnisk. Twórcy jednak nie pozostają obojętni na zewnętrzne projekty – firma Orbx zapowiedziała prace nad płatnymi lotniskami, które mogą kosztować od 7,99 do 19,99 dolarów za sztukę. Cenę można zmniejszyć nawet o 40%, gdy wcześniej kupowaliśmy produkty producenta do innych symulatorów. Transakcje muszą jednak dotyczyć podobnych lokacji oraz zostać wykonane przez sklep Orbx – jeśli zdecydujemy się na zakupy w sklepie Microsoft Flight Simulator, zapłacimy pełną cenę dodatku.

Orbx przedstawiło kilka rozbudowanych i dopracowanych lotnisk, które prezentują się znacznie okazalej od tych tworzonych przez sztuczną inteligencję. Projektanci zwrócili uwagę na detale lokacji, oferując bardzo ładne i szczegółowe scenerie.

W sklepie Microsoftu zaktualizowano także ostateczne szczegóły Microsoft Flight Simulator – gra w dniu premiery będzie zajmować 127,01 GB. Informacja nie pozostawia jednak wątpliwości, że to dopiero początek. Deweloperzy planują stałą rozbudowę tytułu, oferując nową zawartość, więc rozmiar gry będzie systematycznie się powiększał.

Sprawdźcie ciekawe porównanie, na którym zobaczycie znane miejsca przeniesione do Microsoft Flight Simulator.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/08/microsoft-flight-simulator-orbx/
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/microsoft-flight-simulator-standard-preorder/9nxn8gf8n9ht?

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios