Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.08.2020 16:29
Phil Spencer Animal Crossing
636V

Phil Spencer wystąpi w Animal Crossing... tak jakby

W czasach ostrej rywalizacji pomiędzy wszystkimi trzema korporacjami zajmującymi się tworzeniem gier i konsol, każdy nawet symboliczny gest pojednania jest bardzo pozytywnie odbierany. Z tej okazji zamierza skorzystać szef marki Xbox.

Ostatni wielki hit Nintendo, który swoją drogą jest drugą najlepiej sprzedającą się grą w historii Japonii, jest fantastycznym narzędziem nie tylko relaksacyjnym ale również i kreatywnym, albowiem dzięki jego możliwościom można stworzyć naprawdę najróżniejsze cuda - od platformy sprzedażowej dzięki kodom QR, aż po telewizyjne talk-show!

Takim programem jest właśnie Animal Talking, internetowa parodia popularnych talk-show znanych z telewizyjnego ekranu. Za całość odpowiedzialny jest niejaki Gary Whitta, scenarzysta Rogue One: A Star Wars Story, który postanowił pobawić się w prowadzenie naprawdę całkiem dobrze prosperującego formatu na Youtubie. Jego gośćmi do tej pory byli tacy ludzie jak Cory Barlog, Selena Gomez, Naomi Kyle czy też Kevin Smith.

Już niebawem do tego grona dołączy sam Phil Spencer, który będzie w ten sposób promował Xboksa One oraz nadchodzącego Xbox Series X wśród społeczności fanów Nintendo. Trzeba przyznać, że marketingowo jest to naprawdę świetny ruch.

Źródło: https://www.dualshockers.com/xbox-boss-phil-spencer-is-getting-interviewed-on-animal-crossing-talk-show/
www.gamesradar.com/xbox-boss-phil-spencer-is-going-on-the-animal-crossing-talk-show

Tagi: animal crossing Nintendo Nintendo EAD