The Elder Scrolls Online na zwiastunie nowego DLC. Twórcy zaprezentowali Stonethorn

News
1035V
The Elder Scrolls Online na zwiastunie nowego DLC. Twórcy zaprezentowali Stonethorn
kalwa | 09.08.2020, 15:15

The Elder Scrolls Online jeszcze w tym miesiącu ma się doczekać nowej przygody w ramach Mrocznego Serca Skyrim. Twórcy zaprezentowali zwiastun Stonethorn - nowej paczki zmierzającej do gry.

The Elder Scrolls Online przez cały rok będzie opowiadać nam nową historię spod znaku Mrocznego Serca Skyrim. W maju pisaliśmy o świetnym zwiastunie CGI, a teraz pora na zapowiedź nowej treści. W ramach nowej paczki otrzymamy dwie nowe lokacje do zwiedzenia - Stone Garden i Castle Thorn.

Castle Thorn zabierze nas do zamku wampirzego lorda budującego swoją mroczną armię. Z kolei Stone Garden zabierze nas do laboratorium szalonego alchemika tworzącego kolejne potworności. W ramach Mrocznego Serca Skyrim mamy zmierzyć się z najgroźniejszymi potworami z uniwersum i twórcy właśnie na to chcieli położyć duży nacisk podczas tworzenia nowej treści.

Dodatek ma też pozwolić na podjęcie się nowych wyzwań i oczywiście nagród, którymi będą unikalne przedmioty, zestawy, czy osiągnięcia i trofea. Będziemy mogli skorzystać z alchemii w nieznany dotąd sposób i stworzyć swoje własne kreatury, które pomogą w walce.

Omawiany dodatek przyniesie też aktualizację, która wniesie poprawki w temacie działania gry, czy balansu oraz standardowo naprawi błędy. Dodatek ma się pojawić najpierw na PC i Stadii i to nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Posiadacze wspomnianych sprzętów będą mogli sprawdzić nowości już 24 sierpnia. Jeśli chodzi o właścicieli PlayStation 4 i Xbox One - ci muszą poczekać do 1 września.

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvZHe-SP3xC7DdOk4Ri8QBw https://blog.playstation.com/2020/08/07/stonethorn-update-27-bring-new-adventures-features-to-the-elder-scrolls-online/

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper