Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 22:26
The Elder Scrolls Online
1091V

The Elder Scrolls Online z kapitalnym zwiastunem. Zobaczcie Mroczne Serce Skyrim

Bethesda przyzwyczaiła graczy do przygotowywania świetnych zwiastunów z The Elder Scrolls Online, ale najnowszy jest jednym z najlepszych. Twórcy zapraszają do Mrocznego Serca Skyrim i trailer potrafi zachęcić do sieciowej gry.

Twórcy The Elder Scrolls Online potrafią zachęcić do swojej gry, bo najnowszy zwiastun prezentujący Mroczne Serce Skyrim wygląda naprawdę świetnie. Jak zawsze grupa bohaterów wyrusza na przygodę, ale możemy przypuszczać, że wojownicy nie spodziewali się takich problemów.

Sieciowy The Elder Scrolls od lat jest prezentowany przez fantastyczne CGI i najnowszy jest zdecydowanie jednym z najlepszych. Deweloperzy podkreślają, że rozszerzenie Greymoor jest już dostępne na PC, a wkrótce trafi na konsole (9 czerwca) oraz Stadię (16 czerwca) i zaprezentowany materiał przygotowuje na kolejne atrakcje w ramach Mrocznego Serca Skyrim. Jest to całoroczna przygoda, która została zapoczątkowana przez DLC Harrowstorm i będzie trwać przez cały 2020 rok.

Nie możemy liczyć na szybką premierę The Elder Scrolls 6, ale przynajmniej twórcy nie zawodzą w przypadku TESO. Sympatycy tego świata mogą ostrzyć miecze na kolejne opowieści przeładowane wyzwaniami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios