Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.08.2020 09:18
Fall Guys
1906V

Fall Guys "stanie się czymś naprawdę wielkim". Mocne oceny gry z sierpniowego PS Plus

Fall Guys miało niewesoły start, bo serwery obsługujące ten sieciowy tytuł nie wytrzymywały początkowego oblężenia. Gracze "bombardowali" więc produkcję niskimi ocenami. Sytuacja się na szczęście odwróciła.

Pisaliśmy kilka dni temu o bombardowaniu Fall Guys niskimi notami od użytkowników. Na szczęście dla Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout rośnie w oczach fanów i staje się powoli ich pupilkiem. Ludzie doceniają zwariowany styl zabawy z tej produkcji, w której do rywalizacji staje maksymalnie 60 zawodników. Aktualnie na Metacrtitic ocena graczy to 8/10. Dobrze jest też na Steamie, gdzie Fall Guys może się pochwalić ponad 80% pozytywnych ocen od użytkowników.

Dobrze idzie też nowej multiplayerowej grze u dziennikarzy. Fall Guys może się pochwalić średnią ocen na poziomie 8,1/10 na Metacritic. Niektórzy recenzenci pokusili się nawet na tak wysokie noty jak 9/10, twierdząc, że "Fall Guys stanie się czymś naprawdę wielkim" (tekst Gamingbible). Redaktor DualShockers stwierdza, że Fall Guys podoba mu się nawet bardziej od The Last of Us Part 2 i Desperados 3, wystawiając notę 9,5/10 ("to będzie pewnie moja gra roku").

W tekstach z niższymi ocenami końcowymi (7/10) pojawia się narzekanie na nie najlepiej przemyślane konkurencje zespołowe i kiepsko zaprojektowane chwytanie oponentów. Wadą gry ma być też nie najlepiej działająca kamera i nadużywanie tych samych minigierek.

Jak wy oceniacie Fall Guys? Przypominam, że produkcja jest aktualnie dostępna w ofercie sierpniowego PS Plus.

 

Źródło: Metacritic

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic