Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 20:41
Fall Guys bombardowanie recenzji
2068V

Fall Guys mierzy się z bombardowaniem recenzji. Twórcy mają problemy przez gigantyczne zainteresowanie grą

Fall Guys zadebiutowało dzisiaj na dwóch platformach i Mediatonic nie spodziewało się tak dużego zainteresowania grą. Część graczy nie może zalogować się na serwery, twórcy próbują ratować sytuację a sfrustrowani gracze rozpoczęli bombardowanie recenzji na platformie Valve.

Fall Guys: Ultimate Knockout jest dostępne od dzisiaj w PS Plus oraz produkcja trafiła na Steam. Deweloperzy mają ambitne plany dotyczące debiutu i chcą zaoferować świetną rozgrywkę porównywaną do Rocket League, ale aktualnie gra przeżywa gigantyczne problemy.

Studio potwierdziło, że nie spodziewało się tak wielkiego zainteresowania swoim produktem i serwery Fall Guys mierzą się z dużymi niedogodnościami. Od kilku godzin tylko szczęśliwcy mogą brać udział w wyścigach, a reszta klientów nie może nawet zalogować się do tytułu. Frustracja przerodziła się w zorganizowaną akcje na Steam.

Mediatonic potwierdziło, że mierzy się właśnie z wysypem negatywnych recenzji na Steam. Gracze mówią wprost: gra nie działa i choć mają rację, to autorzy podkreślają, że starają się jak tylko mogą, by wyeliminować problemy i zapewnić rozgrywkę wszystkim zainteresowanym.

Sytuacja jest oczywiście kłopotliwa dla deweloperów, którzy wierzyli, że będą mogli zaoferować świetną zabawę fanom, ale aktualnie autorzy Fall Guys nie mogą mówić o przyjemnej premierze.

[Aktualizacja #1]

Twórcy potwierdzili, że fani rozpoczęli „pozytywne bombardowanie”, by odwrócić akcję... Studio wciąż walczy o poprawę serwerów.

Źródło: Twitter: FallGuysGame

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic