Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.08.2020 12:30
Suicide Squad od Rocksteady Studios odległa premiera
771V

Suicide Squad było tworzone od 2017 roku. Premiery nie należy spodziewać się w najbliższym czasie

Dziennikarz branży gier, Jason Schreier postanowił rzucić nieco światła na premierę nadchodzącej gry od Rocksteady Studios, która została wczoraj zapowiedziana. 

Wczoraj miało miejsce bardzo duże ogłoszenie gry Suicide Squad, nad którą pracować ma Rocksteady Studios - ekipa odpowiedzialna za powołanie do życia gier z serii Batman Arkham. Fani mocno czekają już od momentu pierwszych plotek na ten temat, więc nie może zaskakiwać, jak dużym echem przeszła informacja o projekcie. 

Na temat zapowiedzi swoje kilka zdań dołożył także bardzo znany dziennikarz zajmujący się grami wideo, Jason Schreier. Postanowił, jak sam napisał, dodać troszkę kontekstu do wczorajszej zapowiedzi. Poinformował o tym, że gra tworzona jest już od kilku lat, ale nie oznacza to bynajmniej, że należy spodziewać się szybkiej premiery:

Trochę dodatkowego kontekst do dzisiejszego ogłoszenia:

WB Montreal pracowało nad grą Suicide Squad, dopóki nie została anulowana pod koniec 2016 roku. Wtedy też (koniec 2016? 2017?) Rocksteady rozpoczęło tworzenie swojej wersji. Gra będzie zaprezentowana podczas sierpniowego DC Fandome, ale nie spodziewałbym się premiery w najbliższym czasie. 

Jak więc widać, choć to, co zobaczymy 22 sierpnia, będzie owocem trzyletniej pracy, to wiele wskazuje na to, że na końcowy efekt przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać. Wszystko może się oczywiście zmienić, a informacje Pana Schreiera mogą nie znaleźć potwierdzenia w rzeczywistości. Przekonamy się sami już prawdopodobnie za dwa tygodnie. 

Źródło: https://twitter.com/jasonschreier

Tagi: dc rocksteady studios Suicide Squad game