13 Sentinels: Aegis Rim. Apokalipsa z przyszłości zaprezentowana na zwiastunie

Gry
713V
13 Sentinels: Aegis Rim. Apokalipsa z przyszłości zaprezentowana na zwiastunie
Igor Chrzanowski | 08.08.2020, 11:11

Znana z takich hitów jak Odin Sphere: Leifthrasir oraz Dragon's Crown ekipa Vanillaware przygotowuje nas do premiery swojej kolejnej wielkiej przygody - tym razem twórcy zabierają nas w przyszłość!

Posiadacze PlayStation 4 mają duże szczęście do japońskich gier RPG, które ukazują się w ramach pełnej bądź czasowej ekskluzywności na konsoli Sony. Po świetnym Final Fantasy VII Remake, które swoją drogą osiąga równie dobre wyniki sprzedażowe, już niebawem zagramy w 13 Sentinels: Aegis Rim.

Zespół Vanillaware pracował nad postapokaliptyczną opowieścią z przyszłości aż 6 długich lat, dzięki czemu dopracowali tytuł w najdrobniejszych szczegółach - świadczy o tym chociażby wysokie 38/40 punktów w recenzji Famitsu z 2019 roku. Nareszcie jednak i my na Zachodzie będziemy mogli zanurzyć się w mrocznym świecie opanowanym przez chaos, a szansę tę otrzymamy już 22 września.

Poniższy zwiastun zdradza nieco tajemnic jakie będziemy musieli rozwikłać podczas zabawy. Kto stoi za zniszczeniem świata, jak uratować przeszłość, czy też w jakim stopniu wpływa to na życie ludzi w określonej alternatywnej linii czasowej. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się przepięknie i na bank fani jRPG-ów będą zachwyceni.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/08/13-sentinels-aegis-rim-doomsday-trailer

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper