Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 20:31
Deathloop ps5 pc
831V

Deathloop na nowej rozgrywce. Twórcy opowiadają o grze i możliwościach PS5

Arkane Lyon przygotowuje się do premiery swojej pierwszej gry na PS5. Deathloop to zupełnie nowa marka zmierzająca aktualnie wyłącznie na dwie platformy i deweloperzy postanowili opowiedzieć graczom o swojej propozycji. To dobre podsumowanie informacji.

Deathloop zostało zapowiedziane na ubiegłorocznym E3, ale dopiero na The Future of Gaming otrzymaliśmy większe informacje o produkcji. Twórcy z Arkane Lyon postanowili przygotować sieciową propozycję, w której dwójka graczy zmierzy się na specjalnej arenie. Założenia tytułu są proste, a wszystkie szczegóły zdradza poniższy materiał.

Akcja Deathloop zaprowadzi śmiałków na tajemniczą wyspę Blackreef, na której dochodzi do pojedynku dwóch skrytobójców. Jako Colt gracze muszą przerwać pętle czasu eliminując osiem kluczowych postaci rozrzuconych po całej lokacji, a jego przeciwniczką została Julianna, której zadaniem jest powstrzymanie oponenta.

Bethesda dogadała się z Sony i Deathloop aktualnie zmierza wyłącznie na dwie platformy – PlayStation 5 i PC. Twórcy chcą oczywiście wykorzystać możliwości next-genowego PlayStation i na materiale opowiadają o możliwościach PS5. Już wcześniej deweloperzy potwierdzili, że zamierzają wykorzystać możliwości kontrolera DualSense.

Już wkrótce mamy otrzymać kolejne materiały z gry, które powinny przygotować graczy na zbliżającą się premierę. Aktualnie Bethesda nie potwierdziła ostatecznej daty debiutu Deathloop.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop gameplay zwiastun