Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 04:25
Deathloop
2188V

Deathloop to nowa gra Arkane Studios. Twórców Dishonored

Arkane Studios powróciło. Twórcy serii Dishonored od kilku lat rozwijają nową markę i w końcu możemy spojrzeć na Deathloop. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Poznajcie szczegóły.

Już w lipcu 2017 roku informowaliśmy naszą społeczność o nowym projekcie Arkane Studios. Autorzy poszukiwali pracowników do „gry jako usługi”, a w sierpniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że marka Dishonored potrzebuje przerwy. W rezultacie zespół zajął się tajemniczą pozycją, która powstawała na zgliszczach Crossing – nigdy niedokończonego projektu z mocną opowieścią i sieciowymi elementami.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji od Arkane Lyon. W produkcji trafimy na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której wciąż trwa niekończąca się rywalizacja pary niezwykłych zabójców. Naszym zadaniem jest wybijanie kolejnych przeciwników, przemieszczanie się po wielkich poziomach, a gdy nie uda nam się zakończyć cyklu, to musimy po prostu zginąć. Następnie rozpoczniemy walkę od początku.

Twórcy stawiają na dwójkę wyszkolonych i potężnych bohaterów, którzy posiadają zróżnicowane zdolności, a jednocześnie chętnie wybijają przeciwników za pomocą zdobytych giwer.

Tagi: Arkane Studios Bethesda Deathloop