Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 18:07
Spider-Man: Miles Morales
3430V

Spider-Man: Miles Morales jednak jest samodzielną grą! Insomniac Games skomentowało sytuację

Sony ma duży problem z dobrym przedstawieniem Spider-Man: Miles Morales. Kilka godzin temu cały świat informował, że produkcja jest „rozszerzeniem z ulepszeniami”, a teraz pojawiła się nowa wiadomość, według której, Insomniac Games zaoferuje samodzielną przygodę.

Wczoraj Sony zapowiedziało Spider-Man: Miles Morales i pierwszy zwiastun rozgrzał fanów uniwersum Człowieka-Pająka. Japoński producent nie przedstawił konkretnych szczegółów gry, ale kilka słów na temat tytułu powiedział Simon Rutter.

Przedstawiciel Sony wywołał burzę, przez którą wszystkie serwisy w Sieci informowały o problemach z komunikacją, ponieważ wczoraj japońska firma zasugerowała, że pojawi się na rynku zupełnie nowa gra.

I w tym momencie pojawił się artykuł Jasona Schreiera, który po przeczytaniu wypowiedzi Simona Ruttera, postanowił zbadać sprawę od środka, porozmawiał z osobą „zaznajomioną z rozwojem gry” i przychodzi z całkowicie innymi informacjami.

Zdaniem dziennikarza Bloomberg News, Spider-Man: Miles Morales nie jest rozszerzeniem ani ulepszeniem, ale też nie możemy tutaj mówić o pełnoprawnej grze AAA. To produkcja porównywana do Uncharted: Zaginione dziedzictwo – tytuł ma podążyć podobną drogą i kosztować na premierę mniej, ale oferować skromniejszą fabułę.

[Aktualizacja #1]

Wiadomość Jasona Schreiera skłoniła Insomniac Games do wydania oświadczenia:

Źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-06-12/new-spider-man-game-for-ps5-will-be-separate-from-original

Tagi: Insomniac Games sony spider-man Spider-Man: Miles Morales