Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 14:57
need for speed 2021
7715V

Need for Speed 2021 na rozgrywce. Gameplay z wczesnej wersji gry trafił do Sieci

Electronic Arts nie miało jeszcze okazji zaprezentować nowej odsłony serii Need for Speed, ale produkcja powstaje i do Sieci wyciekł gameplay z wczesnej wersji wyścigów. Jest to fragment rozgrywki z wciąż rozwijanej pozycji.

W czerwcu otrzymaliśmy oficjalną wiadomość o nowej odsłonie serii Need for Speed. Matt Webster, dyrektor generalny Criterion Games, potwierdził informację z lutego i zapowiedział, że to jego studio pracuje nad nowymi wyścigami. Okazuje się jednak, że produkcja powstaje znacznie dłużej, ponieważ najnowszy gameplay pochodzi z maja lub właśnie czerwca.

YouTuber BlackPanthaa otrzymał od swojego informatora materiał, którym postanowił się podzielić, ale musicie pamiętać – to Need for Speed 2021 w wersji alfa. Twórcy wciąż nie dodali wielu elementów produkcji, ale biorąc pod uwagę przyszłoroczną premierę: gameplay może zostać jedynie lekko odświeżony.

Criterion Games w ostatnich latach nie rozwijało głównych odsłon serii (twórcy pomagali przy Star Wars Battlefront, Star Wars Battlefront II, Battlefield V), ale nie możemy zapomnieć, że to właśnie ta ekipa odpowiada za serię Burnout oraz opracowała między innymi Need for Speed: Hot Pursuit i Need for Speed: Most Wanted.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/08/early_footage_of_the_next_need_for_speed_has_seemingly_leaked

Tagi: criterion games need for speed need for speed 2021