Wiedźmin dostępny za darmo. CD Projekt RED rozdaje przygodę

Gry
16058V
Wiedźmin dostępny za darmo. CD Projekt RED rozdaje przygodę
Wojciech Gruszczyk | 06.08.2020, 14:35

CD Projekt RED skupia się teraz na zakończeniu prac nad Cyberpunkiem 2077, ale Polacy nie zapominają o swoim drugim IP. Gracze mogą teraz pobrać Wiedźmina za darmo i w tym wypadku zgarną ulepszone wydanie.

Pierwsza przygoda Wiedźmina od CD Projekt RED ma już najlepsze lata dawno za sobą, ale GOG zaprasza do pobierania produkcji, od której zaczęła się wielka przygoda Geralta. W cyfrowym sklepie pobierzecie ulepszone wydanie

Dalsza część tekstu pod wideo

CD Projekt RED po premierze pierwszego Wiedźmina postanowił wykorzystać opinie zwrotne od fanów oraz dziennikarzy – deweloperzy zajęli się optymalizacją kodu, poprawili niektóre mechaniki, a jedną z najważniejszych nowości Enhanced Edition było skrócenie ekranów wczytywania. Twórcy ulepszyli oprawę, poprawili animacje i przebudowali system odpowiedzialny za synchronizację ruchów twarzy bohaterów podczas rozmów.

Promocja na darmowego Wiedźmina jest dostępna wyłącznie na GOG-u i możecie z niej skorzystać przez kilka najbliższych godzin, więc nie odkładajcie tej przyjemności na później. Można mieć nadzieje, że CD Projekt RED zdecyduje się kiedyś odświeżyć tytuł i zapewni pełny remake pierwszego Wiedźmina.

Warto przypomnieć, że uniwersum Andrzeja Sapkowskiego wciąż żyje: drugi sezon „Wiedźmina” od Netflix otrzyma wiele elementów związanych z grami, a platforma zapowiedziała już drugi serial w tym IP.

Źródło: Twitter: GOGcom

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper