Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.08.2020 09:38
PS Store, PS4
2136V

Nowości z tego tygodnia na PS4. Sony przypomina o świeżych grach i promocji na PS Store

Sony reklamuje najnowsze gry, które wpadną lub wleciały iuż do oferty sprzedaży na PS4 w tym tygodniu,

Brytyjski kanał youtubowy Sony (PlayStation Access) przygotował przegląd nowości z tego tygodnia. Chodzi oczywiście o produkcje, w które zagramy na PS4.

Jak łatwo się domyślić - znajdujemy się w pełni wydawniczego sezonu ogórkowego. Zamiast gorących produkcji AAA musimy zadowolić się w tym tygodniu raczej niskobudżetowymi tytułami. Sony promuje w pierwszej kolejności "samochodówkę" w postaci Fast & Furious Crossroads. Gra pojawi się na rynku już jutro, ale cały czas brakuje jej recenzji, więc trudno powiedzieć, co wyszło z tego przedsięwzięcia ekipie Slightly Mad Studios (autorzy Need for Speed: Shift i Project CARS).

Następną grą jest bardzo stylowa strzelanka West of Dead, nawiązująca do klimatów westernowych, stworzona przez Raw Fury. Tytuł właśnie wprowadzono do sprzedaży na PS4. Gra od czerwca dostępna jest już na PC, gdzie niestety nie zebrała najlepszych not (np. 5/10 od Gamespotu). Kolejne nowości z tego tygodnia to Cyanide & Happiness - Freakpocalypse Part 1 oraz Praetorians - HD Remaster.

Pod koniec nagrania Sony przypomina o sierpniowych grach dostępnych w ofercie PS Plus i o aktualnej, rozszerzonej Letniej Promocji, dostępnej na PS Store. Szczegóły na jej temat znajdziecie tutaj.

 

Źródło: YouTube

Tagi: ps store ps4 sony