Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2020 18:24
Horizon Zero Dawn
2645V

Gry na PS4, Xbox One i Nintendo Switch w promocji. 3 produkcje w cenie 2

Najnowsza promocja dla graczy może zainteresować fanów pudełek, którzy chcą zgarnąć kilka starszych tytułów w lepszych cenach. Media Markt przygotował ofertę „3 za 2” i na liście znajduje się kilka naprawdę ciekawych gier.

Nie możemy ostatnio narzekać na brak ciekawych ofert (Letnia Promocja na PlayStation Store zawiera nowe gry, Sony zaprasza do oferty na PS Plus), ale teraz Media Markt przygotował propozycję, która może zainteresować wielu graczy. Firma zachęca do składania zestawów na przynajmniej trzy gry – najtańszy tytuł w koszyku trafi do graczy za darmo.

To standardowe „trzy za dwa”, ale łatwo możecie tutaj znaleźć kilka interesujących gier, a co istotne – łatwo możemy rotować zestawieniem. Poniżej wypisałem wszystkie najważniejsze gry z trzech platform, ale dodatkowo na stronie sklepu znajdziecie kilka ofert na PC. Jest to naprawdę dobra okazja do nadrobienia kolekcji – jestem przekonany, że z łatwością znajdziecie tutaj przynajmniej trzy pozycje, które chcecie wrzucić na kupkę wstydu.

Gry na PS4 w promocji  3 za 2

Gry na Xbox One w promcji 3 za 2

Gry na Nintendo Switcha w promocji 3 za 2 

Źródło: Informacja od użytkownika - Paweł dzięki za link!

Tagi: Nintendo Switch playstation 4 promocja ps4 switch xbox one