Iza Łęcka Iza Łęcka 04.08.2020 08:16
PS Plus Sony
13705V

PS Plus w specjalnej promocji. Sony wysyła wiadomości do graczy

Sony dalej świętuje 10-lecie PS Plus i zachęca sympatyków swojej marki do kupowania subskrypcji na kolejne miesiące. Japoński producent rozsyła do graczy specjalne kody rabatowe, dzięki którym można zakupić PlayStation Plus w znacznie lepszej cenie.

Wczoraj PlayStation Polska zapraszało do gier dostępnych w PS Plus, gdyż już dzisiaj nastąpi wymiana produkcji i gracze będą mogli pobrać drugą sierpniową pozycję. Łowcy trofeów mogą liczyć na bardzo wymagającą przeprawę.

Jednocześnie Sony nieustannie zachęca sympatyków konsolowych wrażeń do subskrypcji PS Plus. Szczęśliwcy otrzymują specjalne wiadomości – ekskluzywna oferta pozwala kupić PlayStation Plus na 12 miesięcy z dużą zniżką. Oszczędzić można 80 zł, zgarniając abonament za 160 zł. Japońska korporacja podkreśla, że ofertę możemy łączyć z aktualnym dostępem do PS Plus. Trzeba zaznaczyć, że w podobnej ofercie (160 zł) mogliśmy kupić PlayStation Plus w trakcie PlayStation Days of Play. Sony często decyduje się na analogiczne akcje, dzięki którym subskrypcja jest dostępna we wskazanej cenie.

Z propozycji można skorzystać do 9 sierpnia. Pamiętajcie, że specjalną okazję mogą wykorzystać gracze, którzy otrzymali wiadomości od PlayStation. Przygotowany został specjalny kod dla każdego z wybranych szczęśliwców.

PS Plus promocja Sony

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/08/sonys_sending_out_ps_plus_discounts_to_subscribers_on_ps4

Tagi: playstation plus promocja ps plus