Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2020 15:45
mortal shell
1132V

Mortal Shell ma datę premiery. Klimatyczny zwiastun przygotowuje na efektowne walki

Sympatycy Dark Souls mogą szykować się na kolejną jazdę bez trzymanki. Mortal Shell ma w końcu datę premiery i produkcja zostanie udostępniona jeszcze w sierpniu. Jest to zaskakująca i bardzo pozytywna wiadomość – z okazji ujawnienia daty premiery, otrzymaliśmy nowy zwiastun.

Mortal Shell to zdecydowanie jedna z najciekawszych produkcji dla fanów gier z młodego gatunku „soulslike”. Tytuł zachwycał nas na rozgrywce, twórcy zachęcali do wypróbowania produkcji w ramach otwartej bety, a teraz możemy potwierdzić pozytywne informacje.

Cold Symmetry najwidoczniej nie natrafiło na jakiekolwiek problemy na ostatniej prostej i deweloperzy właśnie potwierdzili świetną wiadomość – premiera Mortal Shell odbędzie się 18 sierpnia. Od tego dnia z grą zapoznają się zainteresowani na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC).

Twórcy z okazji ujawnienia daty premiery opublikowali świeży zwiastun składający się z kilku efektownych pojedynków – entuzjaści umierania mogą zacierać rączki, ponieważ Mortal Shell wygląda naprawdę świetnie i może okazać się fantastyczną opcją dla miłośników ostatnich hitów From Software.

Warto podkreślić, że premiera na PC odbędzie się w Epic Game Store. Twórcy zdecydowali się skorzystać z pomocy Epic Games i aktualnie doprowadzili pozycję na jedną platformę. Nie wiemy, jak długo będzie trwać ekskluzywność.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cold Symmetry Mortal Shell Playstack