Iza Łęcka Iza Łęcka 05.08.2020 12:57
Ratchet and Clank Netflix
1049V

Ratchet and Clank na Netflix. Film dostępny z polskim dubbingiem

Od dzisiaj widzowie korzystający z Netflixa mogą zapoznać się z filmem animowanym „Ratchet and Clank”. Produkcji nie mogli doczekać się fani znanego IP, tymczasem od teraz szersze grono odbiorców zobaczy obraz dzięki SVOD.

Animacja „Ratchet and Clank” zadebiutowała na wielkim ekranie w 2016 roku, nie zaskarbiając sobie uznania wśród krytyków (21% poleceń na Rotten Tomatoes) i niestety nie podbijając serc widzów (42%). Mimo to przygody dwóch kultowych bohaterów IP Sony mogą stanowić przyjemność dla graczy, którzy planują zapoznać się z najnowszymi produkcjami Ratcheta – gra z PlayStation 4 wciąż trzyma poziom, natomiast na PlayStation 5 nadciąga zupełnie nowa historia.

Netflix udostępnił „Ratchet and Clank" z podwójną lokalizacją – chętni mogą zobaczyć animację w oryginalnej wersji, dorzucić na ekran napisy lub poznać polski dubbing. Informujemy jednak, że ostatnia opcja wielu recenzentom nie przypadła do gustu. Swego czasu, Dawid Muszyński w recenzji dostępnej na naszym portalu wyszczególnił słabą jakość polskiej lokalizacji.

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o produkcji, zachęcam do sprawdzenia poniższego zwiastuna. Niestety, Sony nie kontynuuje rozwijania kinowej serii, jednak biorąc pod uwagę zyski w box office (13,39 mln dolarów przy budżecie sięgającym 20 mln dolarów) decyzja nie powinna zaskakiwać.

Źródło: Netflix

Tagi: netflix ratchet & clank ratchet and clank